2009 - 2019 YILLARI ARASI İMECE PROJESİ KAPSAMINDA ONARILAN OKULLAR
 

ADANA KOZAN KÖSELİ REMZİ OĞUZ ARIK İÖO-(2009-2010)
ADANA SARIÇAM AVCILAR İÖO-(2011-2012)
ADANA SARIÇAM MUSTAFALAR İO-MUSTAFALAR Ş.VOLKAN ÇAY OO-(2017-2018)
(ADANA ÇUKUROVA ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ADANA SARIÇAM KEPEZTEPE İO-(2018-2019)
(ADANA ÇUKUROVA ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ADANA SEYHAN ZEYTİNLİ İO-OO-(2014-2015)
(ADANA ÇUKUROVA ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ADIYAMAN BESNİ ABIMISTIK İO-(2012-2013)
ADIYAMAN BESNİ ALİŞAR İO-(2013-2014)
ADIYAMAN BESNİ BALKA İO-(2013-2014)
ADIYAMAN BESNİ BERETE İO-(2012-2013)
ADIYAMAN BESNİ ÇORAK İO-(2013-2014)
ADIYAMAN BESNİ GEÇİTLİ İO-(2012-2013)
ADIYAMAN BESNİ HACI HALİL İO-(2012-2013)
ADIYAMAN BESNİ KURUGÖL İO-(2012-2013)
ADIYAMAN BESNİ LEVZİN İO-(2012-2013)
ADIYAMAN BESNİ ŞEHİT OSMAN ERTÜRK İO-(2013-2014)
ADIYAMAN KAHTA ÇAYBAŞI İO-OO-(2018-2019)
ADIYAMAN KAHTA GÖÇERİ İO-(2017-2018)
ADIYAMAN KAHTA HASKÖY İO-(2017-2018)
ADIYAMAN MERKEZ KIZILCAPINAR İÖO-(2011-2012)
ADIYAMAN MERKEZ YAZIBAŞI İO-OO-(2018-2019)
ADIYAMAN SİNCİK İNLİCE NARUN KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
AFYONKARAHİSAR HOCALAR DAVILGI İÖO-(2011-2012)
AFYONKARAHİSAR HOCALAR DEVLETHAN Ş. MURAT KORKMAZ İÖO-(2012-2013)
AFYONKARAHİSAR İHSANİYE BAYRAMALİLER İO-(2015-2016)
AĞRI DİYADİN DAVUT İO-OO-(2014-2015)
AĞRI DİYADİN UYSALLI İÖO-(2011-2012)
AĞRI DOĞUBAYAZIT PULLUTARLA KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
AĞRI ELEŞKİRTK SADAKLI İO-(2012-2013)
AĞRI HAMUR KILIÇ İO-OO-(2014-2015)
AĞRI HAMUR KILIÇ OO-(2017-2018)
AĞRI HAMUR SEYİTHANBEY İÖO-(2011-2012)
AĞRI MERKEZ BADILLI KÖYÜ OM ELEKTRİK EVİ İO-(2013-2014)
AĞRI MERKEZ EĞRİBELEN İO-(2012-2013)
AĞRI MERKEZ YALNIZKONAK KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
AĞRI TAŞLIÇAT BALIK GÖLÜ İO-OO-(2013-2014)
AĞRI TAŞLIÇAY AŞAĞI DÜZMEYDAN İÖO-(2010-2011)
AĞRI TAŞLIÇAY ATATÜRK İÖO-(2011-2012)
AĞRI TAŞLIÇAY BALIK GÖLÜ İÖO-(2011-2012)
AĞRI TAŞLIÇAY GEÇİTVEREN İÖO-(2011-2012)
AĞRI TAŞLIÇAY İKİYAMAÇ KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
AĞRI TAŞLIÇAY MEHMET AKİF ERSOY İO-OO-(2013-2014)
AKSARAY GÜLAĞAÇ CAMİLİÖREN İO-OO-(2012-2013)
AKSARAY MERKEZ AKIN KÖYÜ AKIN İÖO-(2010-2011)
AKSARAY MERKEZ DARIHÜRÜK İO-(2014-2015)
(AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
AKSARAY MERKEZ KUTLU İÖO-(2011-2012)
AKSARAY MERKEZ YAPILCAN İO-(2013-2014)
(AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
AKSARAY ORTAKÖY NAMLI KIŞLA İÖO-(2010-2011)
AMASYA MERZİFON MEHMET ÇELEBİ İÖO-(2009-2010)
AMASYA SULUOVA AKÖREN İO-(2015-2016)
ANKARA BALA BÜYÜKBOYALIK İO-OO-(2015-2016)
ANKARA HAYMANA ÇALDAĞ İÖO-(2009-2010)
ANKARA HAYMANA ÇATAK KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
ANKARA HAYMANA SARIGÖL İO-(2015-2016)
ANKARA SİNCAN ÇOĞLU VURAL BAYLAN İO-(2018-21019)
(BAŞKENT ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ANTALYA ALANYA DİM ALACAMİ İÖO-(2009-2010)
ANTALYA KAŞ DİRGENLER KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
ANTALYA MANAVGAT KARABUCAK İO-(2013-2014)
ANTALYA SERİK YEŞİLYURT YUSUFLAR İÖO-(2010-2011)
ANTALYA SERİK YEŞİLYURT YUSUFLAR KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
ARDAHAN MERKEZ SAMANBEYLİ 100.YIL İÖO-(2010-2011)
ARTVİN ARHAVİ CUMHURİYET İO-(2017-2018)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN ARHAVİ NURİ ÖZALTIN 75.YIL İO-OO-(2017-2018)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN MERKEZ AŞAĞIMADEN İÖO-(2011-2012)
ARTVİN MERKEZ TÜTÜNCÜLER İO-(2013-2014)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN ŞAVŞAT MEYDANCIK OO-(2018-2019)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN ŞAVŞAT PINARLI İO-(2014-2015)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN YUSUFELİ ÇEVRELİ MEYDAN İO-(2014-2015)
ARTVİN YUSUFELİ DARICA OO-(2012-2013) 
ARTVİN YUSUFELİ DARICA OO-(2016-2017)  
ARTVİN YUSUFELİ PAMUKÇULAR 70.YIL İO-(2016-2017)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN YUSUFELİ TEKKALE OO-(2014-2015) 
ARTVİN YUSUFELİ TEKKALE OO-(2015-2016)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ARTVİN YUSUFELİ TEKKALE OO-(2016-2017)
(ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
AYDIN DİDİM BALAT İO-(2015-2016)
AYDIN KOÇARLI HAYDARLI İO-(2012-2013)
AYDIN SÖKE ATBURGAZI İO-OO-(2016-2017)
AYDINSÖKE ATBURGAZI OO-(2018-2019)
AYDIN SÖKE BAĞARASI YENİKÖY İO-(2012-2013) 
AYDIN SÖKE BAĞARASI YENİKÖY İO-(2014-2015) 
AYDIN SÖKE BURUNKÖY İO-(2013-2014)
AYDIN SÖKE ÖZBAŞI İO-OO-(2015-2016)
AYDIN SÖKE SERÇİN İO-(2014-2015)
BALIKESİR DURSUNBEY DURABEYLER İO-OO-(2015-2016)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR DURSUNBEY GÖBÜL İÖO-(2011-2012)
BALIKESİR DURSUNBEY KAVACIK İO-OO-(2014-2015)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR DURSUNBEY SELİMAĞA KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR GÖNEN HAFIZ HÜSEYİNBEY İO-(2015-2016)
BALIKESİR KEPSUT OSMANİYE İÖO-(2011-2012)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR KEPSUT PİYADE İO-(2014-2015)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR MERKEZ DALLIMANDIRA KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR MERKEZ KABAKDERE KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR MERKEZ KALAYCILAR İÖO-(2011-2012)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BALIKESİR MERKEZ YAYLACIK KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
(BALIKESİR ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BARTIN MERKEZ BAKİOĞLU İÖO-(2010-2011)
BİNGÖL GENÇ İNÖNÜ İÖO-(2010-2011)
BİNGÖL MERKEZ GARİP KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
BİNGÖL MERKEZ YAYGINÇAYIR İÖO-(2010-2011)
BİTLİS ADİLCEVAZ KAVUŞTUK İÖO-(2010-2011)
BİTLİS GÜROYMAK ATATÜRK İÖO-(2009-2010)
BİTLİS GÜROYMAK DEĞİRMEN KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
BİTLİS GÜROYMAK YAMAÇ KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
BİTLİS HİZAN BALLICA KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
BİTLİS HİZAN EKİNTEPE KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
BİTLİS HİZAN YOLBİLEN İO-(2015-2016)
BİTLİS MUTKİ DEREYOLU İÖO-(2010-2011)
BİTLİS TATVAN EĞRİTAŞ KÖYÜ ZEKİ PEKER İÖO-(2010-2011)
BİTLİS TATVAN KARŞIYAKA İÖO-(2011-2012)
BOLU MENGEN GÖKÇESU İÖO-(2011-2012)
(BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BOLU MERKEZ 50.YIL İZZET BAYSAL OO-(2014-2015)
(BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)  
BOLU MERKEZ GÖKPINAR KÖYÜ İO-(2013-2014)
BOLU MERKEZ KINDIRA KÖYÜ İO-(2018-2019)
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATKILARI İLE)
BOLU MUDURNU SAMAT KÖYÜ ZAFER TÜRK İÖO-(2010-2011)
(BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BOLU SARICALAR ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİ OKULU-(2012-2013)
(BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BURDUR BUCAK SEYDİKÖY İÖ-(2012-2013)
BURDUR GÖLHİSAR İBECİK İÖO-(2011-2012)
BURDUR MERKEZ GÖKÇEBAĞ İÖO-(2010-2011)
BURDUR MERKEZ KAYAALTI KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
BURSA İNEGÖL AKINCILAR İÖO-(2011-2012)
(İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BURSA MUDANYA HASKÖY İÖO-(2011-2012)
BURSA NİLÜFER GÖRÜKLE HAZİNEDAROĞLU ÖZKAN İÖO-(2011-2012)
(İSTANBUL TED KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
BURSA OSMANGAZİ GÜNEYBUDAKLAR İO-(2013-2014)
BURSA OSMANGAZİ KÜÇÜKDELİLLER İÖO-(2010-2011)
(İSTANBUL TED KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ÇANAKKALE BİGA KOCAGÜR KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
ÇANKIRI ŞABANÖZÜ BÜYÜKYAKALI İÖO-(2011-2012)
ÇORUM ALACA BÜYÜKHIRKA İO-OO-(2018-2019)
ÇORUM ALACA ÇOPRAŞIK İO-(2018-2019)
ÇORUM İSKİLİP YUKARI ÖRENSEKİ İÖO-(2011-2012)
ÇORUM OSMANCIK KAMİL OO-(2018-2019)
DENİZLİ ACIPAYAM KUMAVŞARI YADELLER İÖO-(2009-2010)
DENİZLİ TAVAS AVDAN KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
DİYARBAKIR BİSMİL BOYACI KÖYÜ İO-(2016-2017)
DİYARBAKIR ÇINAR AŞAĞIKONAK İÖO-(2011-2012)
DİYARBAKIR ÇINAR ORTAŞAR İÖO-(2011-2012)
DİYARBAKIR ÇINAR YARIMKAŞ İO-(2016-2017)
DİYARBAKIR EĞİL KAYA İÖO-(2011-2012)
DİYARBAKIR ERGANİ KORTAŞ GÜNEYCİK MEZRASI İO-(2016-2017)
DİYARBAKIR SİLVAN KAYADERE İÖO-(2009-2010)
DİYARBAKIR SUR KAPAKLIPINAR İO-(2014-2015)
DİYARBAKIR SUR MALYAZI İO-(2014-2015)
DİYARBAKIR SUR SARIKAMIŞ İO-(2014-2015)
DİYARBAKIR SUR TEZGEÇER KÖYÜ İO-(2017-2018)
DÜZCE ÇİLİMLİ DÖNGELLİ İO-(2012-2013)
(İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
DÜZCE MERKEZ ESENTEPE İÖO-(2011-2012)
DÜZCE MERKEZ YENİKARAKÖY İO-(2012-2013)
ELAZIĞ KARAKOÇAN YENİKAYA İÖO-(2011-2012)
ELAZIĞ PALU BALTAŞI İÖO-(2011-2012)
ERZİNCAN KEMALİYE TOPKAPI İO-OO-(2012-2013)
ERZİNCAN MERKEZ GÜLLÜCE İÖO-(2010-2011)
ERZURUM HORASAN KIRKLAR İÖO-(2010-2011)
ERZURUM KÖPRÜKÖY AĞCAŞAR İÖO-(2010-2011)
ERZURUM NARMAN YUKARIYAYLA İO-(2016-2017)
ERZURUM TEKMAN GÜZELDERE İO-OO-(2012-2013)
ERZURUM TEKMAN TOPTEPE İÖ-OO-(2012-2013)
ERZURUM YAKUTİYE MERKEZ ŞEHİTLER İÖO-(2010-2011)
ESKİŞEHİR MAHMUDİYE MAHMUDİYE İÖO-(2009-2010)
ESKİŞEHİR ODUN PAZARI SEVİNÇ BEHİÇ AKAYDIN İÖO-(2010-2011)
(ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR SARICAKAYA LAÇİN BELDESİ ŞEHİT ALİ UYSAL İÖO-(2010-2011)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ ŞEHİT MUSTAFA AKBAŞ İÖO-(2012-2013)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÇUKURHİSAR İÖO-(2011-2012)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÇUKURHİSAR İÖO-(2014-2015)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÇUKURHİSAR OO-(2015-2016)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÇUKURHİSAR OO-(2016-2017)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÇUKURHİSAR OO-(2018-2019)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI KOZKAYI İÖO-(2010-2011)
(ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE) 
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI KOZKAYI İÖO-(2011-2012)
(ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SABRİYE-ŞERAFETTİN GÖKTUNA İO-(2017-2018)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SATILMIŞOĞLU ŞÜKRÜ SEVER OO-(2017-2018)
(ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
GAZİANTEP ŞAHİNBEY BARBAROS HAYRETTİN PAŞA İÖO-(2011-2012)
GİRESUN DERELİÇALCA KÖYÜ ŞEHİT BASRİ APAYDIN İÖO-(2010-2011)
GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR UĞURCA İÖO-(2011-2012)
GİRESUN TİREBOLU EYMÜR KÖYÜ EYMÜR İÖO-(2010-2011)
GİRESUN TİREBOLU KARAKAYA İÖO-(2011-2012)
GİRESUN YAĞLIDERE ÜÇTEPE OO-(2016-2017)
HAKKARİ YÜKSEKOVA KAMIŞLI MEHMETCİK-BASIN İÖO-(2011-2012)
HATAY DÖRTYOL SİNCAN İÖO-(2011-2012)
IĞDIR KARAKOYUNLU BULAKBAŞI İÖO-(2010-2011)
ISPARTA SÜTÇÜLER SARIMEHMETLER İO-OO-(2016-2017)
İSTANBUL SULTANGAZİ HAMİT SÜREYYA EREMSEL İÖO-(2010-2011)
İSTANBUL ŞİLE ÇAYIRBAŞI FATMA SEHER HANIM OO-(2015-2016)
İSTANBUL ÜMRANİYE EFLATUN CEM GÜNEY İÖO-(2011-2012)
(DOĞUŞ ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
İZMİR BAYRAKLI ATTAROĞLU İÖO-(2011-2012)
İZMİR BERGAMA KOZAK YUKARIBEY İÖO-(2010-2011)
İZMİR ÇEŞME OVACIK ÇAĞDAŞ YAŞAM İÖO-(2009-2010)
(İZMİR EGE ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
İZMİR FOÇA REHA NECLA MİDİLLİ İÖO-(2010-2011)
İZMİR KEMALPAŞA SARILAR İÖO-(2010-2011)
İZMİR KEMALPAŞA YUKARIKIZILCA İÖO-(2010-2011)
(İZMİR EGE ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
İZMİR KINIK TAŞTEPE İÖO-(2011-2012)
İZMİR MENEMEN 80.YIL ASARLIK İÖO-(2011-2012)
İZMİR ÖDEMİŞ İSTİKLAL İÖO-(2010-2011)
İZMİR SEFERİHİSAR YENİ ORHANLI OO-(2012-2013)
İZMİR URLA BALIKLIOVA İÖO-(2009-2010)
(İZMİR EGE ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU AĞABEYLİ İO-(2017-2018)
KAHRAMANMARAŞ EKİNÖZÜ ATAKÖY İÖO-(2011-2012)
KAHRAMANMARAŞ EKİNÖZÜ GAZİLER İÖO-(2011-2012)
KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN CUMHURİYET İÖO-(2011-2012)
KAHRAMANMARAŞ KARACASU VALİ SAİM ÇATUR İÖ BÖLGE OKULU-(2009-2010)
KAHRAMANMARAŞ MERKEZ MAKSUTLU DÖNÜKLER İÖO-(2011-2012)
KARAMAN SARIVELİLER CİVLER KÖYÜ ŞEHİT ABİT ORBAY İÖO-(2009-2010)
KARS DİGOR ÇAĞDAŞ YAŞAM İSMET GÜRESEN İÖO-(2011-2012)
KAYSERİ BÜNYAN PİRAHMET İO-(2018-2019)
(ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
KAYSERİ DEVELİ HÜSEYİNLİ İÖO-(2011-2012)
KAYSERİ KOCASİNAN KAŞ İO-(2018-2019)
(ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
KAYSERİ ÖZVATAN ATATÜRK İO-OO-(2015-2016)
(ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
KAYSERİ YAHYALI ÇUBUKHARMANI İO-(2015-2016)
KIRIKKALE DELİCE BÜYÜKAVŞAR İÖ-OO-(2012-2013)
KIRIKKALE HASANDEDE BELDESİ ORHAN DEMİRHAN İÖO-(2011-2012)
KIRIKKALE MERKEZ MİLLİ EĞİTİM VAKFI OO-(2014-2015)
KIRŞEHİR MERKEZ YUKARI HOMURLU KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
KIRŞEHİR MUCUR KIZILDAĞ YENİYAPAN ŞEHİT MUZAFFER KILIÇASLAN İO-OO-(2013-2014)
KOCAELİ GEBZE KARGALI İO-OO-(2013-2014)
KOCAELİ İZMİT BALÖREN KÖYÜ İO-(2013-2014)
KOCAELİ İZMİT KULFALLI KÖYÜ-ARIZLI KULFALLI İÖO-(2010-2011)
KONYA AKŞEHİR ALANYURT İO-(2012-2013)
KONYA EMİRGAZİ IŞIKLAR ATATÜRK İÖO-(2011-2012)
KONYA EREĞLİ KARGACI KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
KONYA ILGIN GÜNEYPINAR İO-(2012-2013)
KONYA KADINHANI BEYKAVAĞI İÖO-(2010-2011)
KONYA MERAM KIZILÖREN İO-(2012-2013)
KONYA SEYDİŞEHİR MESUDİYE İO-(2012-2013)
MALATYA ARAPGİR DEREGEZEN İO-(2012-2013)
MALATYA DOĞANŞEHİR ÇAVUŞLU İÖO-(2010-2011)
MANİSA AKHİSAR ARABACIBOZKÖY ŞEHİT ALİ BOZKURT İÖO-(2011-2012)
MANİSA KIRKAĞAÇ GÜVENDİK İO-(2012-2013)
MANİSA KÖPRÜBAŞI ALANYOLU İO-(2012-2013)
MANİSA KULA ENCEKLER İO-OO-(2016-2017)
MANİSA KULA GÜVERCİNLİK İÖO-(2011-2012)
MANİSA SARIGÖL ÇAVUŞLAR İÖO-(2011-2012)
MANİSA SOMA YAĞCILLI İO-OO-(2014-2015)
MARDİN KIZILTEPE ADNAN MENDERES İÖO-(2011-2012)
MARDİN KIZILTEPE AKDOĞAN İÖO-(2011-2012)
MARDİN KIZILTEPE ÇIPLAK İÖO-(2012-2013)
MARDİN MİDYAT ORTACA İO-OO-(2017-2018)
MARDİN MİDYAT ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU-(2014-2015)
(MARDİN MİDYAT ENDÜSTRİ MES. LİSESİ ELEKTRİK BÖL.ÖĞR.KATILIMLARI İLE)
MARDİN NUSAYBİN BAHÇEBAŞI İÖO-(2011-2012)
MARDİN SAVUR SÜRGÜCÜ KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
MERSİN TARSUS DAMLAMA İÖO-(2010-2011)
(MERSİN ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
MUĞLA FETHİYE ARSA KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
MUĞLA FETHİYE DEREKUZ İÖO-(2009-2010)
MUĞLA FETHİYE GERİŞBURNU ÖMER AYGÜN İÖO-(2011-2012)
MUĞLA FETHİYE KARACAÖREN İÖO-(2009-2010)
MUĞLA FETHİYE KAYACIK İÖO-(2009-2010)
MUĞLA (FETHİYE) SEYDİKEMER GİRMELER İO-(2018-2019)
MUĞLA KAVAKLIDERE ATATÜRK İÖO-(2011-2012)
MUĞLA KÖYCEĞİZ ZEYTİNALANI İÖO-(2011-2012)
MUĞLA MARMARİS SÖĞÜT VACİDE TUGAY İO-OO-(2015-2016)
MUĞLA MARMARİS TURGUT İO-(2014-2015)
MUĞLA MARMARİS TURUNÇ SAADET ZEKİ ÜNSAL İÖO-(2011-2012)
MUĞLA MARMARİS TURUNÇ SAADET ZEKİ ÜNSAL İO-OO-(2013-2014) 
MUĞLA MARMARİS TURUNÇ SAADET ZEKİ ÜNSAL İO-OO-(2015-2016)
MUĞLA MENTEŞE AKKAYA İO-(2018-2019)
(MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
MUĞLA MENTEŞE SALİHPAŞALAR İO-(2014-2015)
(MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
MUĞLA MERKEZ SUNGUR KÖYÜ ŞEHİT NAZMİ SUNGUR İO-(2013-2014)
(MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
MUĞLA MERKEZ ŞEHBAL BAYDUR İÖO-(2011-2012)
MUĞLA MİLAS DERİNCE İÖO-(2011-2012)
MUĞLA MİLAS KIYIKIŞLACIK İÖO-(2011-2012)
MUĞLA MİLAS OVAKIŞLACIK İÖO-(2011-2012)
MUĞLA SEYDİKEMER ŞEHİT JANDARMA ONBAŞI HASAN KÜÇÜKÇOBAN İO-OO-(2015-2016)
MUĞLA SEYDİKEMER TEMEL İO-(2015-2016)
MUĞLA ULA GÖLCÜK İÖO-(2011-2012)
MUĞLA ULA TURGUT İO-(2013-2014)
(MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
MUĞLA YATAĞAN KADIKÖY İO-(2013-2014)
(MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
MUŞ BULANIK BİNGÖLDEK KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
MUŞ HASKÖY KARAKÜTÜK İÖO-(2010-2011)
MUŞ KORKUT KAZANAN İÖO-(2011-2012)
MUŞ KORKUT OĞUZBALI İÖO-(2011-2012)
MUŞ MALAZGİRT ADAKSU İÖO-(2010-2011)
MUŞ MALAZGİRT BEŞÇATAK İÖO-(2009-2010)
MUŞ MALAZGİRT KARAHASAN İÖO-(2009-2010)
MUŞ MERKEZ MERCİMEKKALE KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
MUŞ MERKEZ SULUCA KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
MUŞ MERKEZ ÜÇDERE İÖO-(2011-2012)
NEVŞEHİR KOZAKLI ÇAYİÇİ YUNUS EMRE İO-OO-(2018-2019)
NİĞDE MERKEZ KÖMÜRCÜ KÖYÜ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÖO-(2011-2012)
ORDU FATSA KULAK ÇETİRTEPE İO-OO-(2013-2014)
ORDU MESUDİYE PINARLI YEŞİLPINAR ŞEHİT MURAT ÖNDİN İO-(2012-2013) 
ORDU MESUDİYE PINARLI YEŞİLPINAR ŞEHİT MURAT ÖNDİN İO-(2013-2014) 
ORDU ULUBEY AKPINAR VALİ ÇETİNKAYA İÖO-(2010-2011)
OSMANİYE DÜZİÇİ ÇERÇİOĞLU KARAKUYU İO-(2016-2017)
OSMANİYE KADİRLİ AYDINLAR İO-OO-(2013-2014)
RİZE ÇAYELİ İSHAKOĞLU İO-(2013-2014)
RİZE GÜNEYSU YEŞİLKÖY KÖYÜ YEŞİLKÖY TÜRKOĞLU İÖO-(2010-2011)
SAKARYA ERENLER BÜYÜKESENCE İO-OO-(2016-2017)
SAKARYA ERENLER ÇAYBAŞI YEŞİLTEPE İO-(2017-2018)
SAKARYA ERENLER EKİNLİ İO-OO-(2015-2016)
(SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
SAKARYA ERENLER SARICALAR İO-(2013-2014) 
SAKARYA ERENLER SARICALAR İO-(2016-2017) 
SAKARYA ERENLER ŞEYHKÖY İO-(2013-2014)
SAKARYA HENDEK SÜMBÜLLÜ İÖO-(2010-2011)
SAKARYA SAPANCA SİNAN GÖKSU İÖO-(2010-2011)
SAMSUN ALAÇAM PELİTBÜKÜ HASIRLIK İÖO-(2010-2011)
SAMSUN ATAKUM YEŞİLTEPE İÖO-(2011-2012)
SAMSUN BAFRA DEDEDAĞI ŞEHİT İSA KURT İÖO-(2012-2013)
SAMSUN CANİK FINDICAK İÖO-(2010-2011)
SAMSUN ÇARŞAMBA CUMHURİYET İÖO-(2011-2012)
SAMSUN ÇARŞAMBA ÇAYVAR İÖO-(2011-2012)
SAMSUN HAVZA MISMILAĞAÇ İO-OO-(2016-2017)
SAMSUN HAVZA YEŞİLALAN İÖO-(2011-2012)
SAMSUN TEKKEKÖY KARIŞLAR KARATUZLA İÖO-(2009-2010)
SAMSUN TERME EVCİ KARASU İÖO-(2011-2012)
SAMSUN TERME HÜSEYİNMESCİT İO-OO-(2016-2017)
SAMSUN TERME TAŞPINAR İO-OO-(2013-2014)
SİNOP BOYABAT BAYAMCA İO-(2012-2013)
SİVAS DELİİLYAS GAZİOSMANPAŞA İÖO-(2009-2010)
SİVAS GEMEREK MERKEZ CUMHURİYET İÖO-(2010-2011)
SİVAS ŞARKIŞLA KÜÇÜKYÜREĞİL İÖO-(2010-2011)
ŞANLIURFA BOZOVA BOZTEPE KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
ŞANLIURFA BOZOVA MÜLKÖREN İÖO-(2010-2011)
ŞANLIURFA BOZOVA SOĞUKKUYU İÖO-(2010-2011)
ŞANLIURFA MERKEZ AKMEŞET İÖO-(2010-2011)
ŞANLIURFA MERKEZ DEMİRCİK KÖYÜ İÖO-(2011-2012)
ŞANLIURFA MERKEZ KARAALİ HAŞİM AÇANAL İÖO-(2010-2011)
ŞANLIURFA MERKEZ LÜLECE İÖO-(2010-2011)
ŞANLIURFA MERKEZ ÜÇATLI KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
ŞANLIURFA SİVEREK ORTATAŞLI İÖO-(2009-2010)
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR BÜYÜKALTINBAŞAK İÖO-(2009-2010)
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR YEŞİLALIÇ İÖO-(2012-2013)
ŞIRNAK MERKEZ ARAKÖY İÖO-(2011-2012)
ŞIRNAK SİLOPİ AKTEPE İÖO-(2012-2013)
ŞIRNAK SİLOPİ BADINDAK İO-(2012-2013)
ŞIRNAK SİLOPİ YENİŞEHİR OO-(2014-2015)
TOKAT PAZAR ERKİLET İÖO-(2011-2012)
TOKAT TURHAL ÇAYLI ŞEHİT SÜLEYMAN ADEKA İÖO-(2011-2012)
TOKAT ZİLE KARAKAYA KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
TOKAT ZİLE KÖYLÜÜRÜNÜ KÖYÜ İO-(2012-2013)
TRABZON AKÇAABAT AYDIN KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
TRABZON ÇARŞIBAŞI KOVANLI İÖO-(2012-2013)
TRABZON DÜZKÖY ÇAYIRBAŞI İÖO-(2011-2012)
TRABZON MAÇKA BAŞAR İO-OO-(2012-2013)
TRABZON MAÇKA ESİROĞLU 75.YIL İMKB YBO-(2012-2013)
(KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
TRABZON ŞALPAZARI GÖKÇEKÖY İO-OO-(2013-2014)
TRABZON VAKFIKEBİR FEVZİYE İO-OO-(2014-2015)
TRABZON YOMRA KÖMÜRCÜ İÖO-(2011-2012)
TRABZON YOMRA VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU-(2018-2019)
(KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
TUNCELİ MAZGİRT DARIKENT İÖO-(2010-2011)
TUNCELİ MERKEZ BURMAGEÇİT İÖO-(2010-2011) 
TUNCELİ MERKEZ BURMAGEÇİT İÖO-(2011-2012) 
UŞAK BANAZ MURATLI İÖO-(2011-2012)
UŞAK SİVASLI AV. NURETTİN- MELİHA AKARSU İO-OO-(2017-2018)
VAN BAŞKALE VALİ ÖZDEMİR HANOĞLU İÖO-(2010-2011)
VAN ÇATAK ATLIHAN KÖYÜ REŞAN İÖO-(2011-2012)
VAN EDREMİT AİLE DESTEK MERKEZİ-(2018-2019)
VAN ERCİŞ ALAATTİN SUCULAR İÖO-(2009-2010)
VAN ERCİŞ UNCULAR KÖYÜ İÖO-(2009-2010)
VAN GÜRPINAR ERKALDI İÖO-(2011-2012)
(BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
VAN MERKEZ BAĞDEŞEN KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
VAN MURADİYE AÇIKYOL İO-(2014-2015)
VAN MURADİYE ÇİÇEKLİ KÖYÜ İÖO-(2010-2011)
YOZGAT AYDINCIK KÖSRELİK HACI DOĞAN İÖO-(2011-2012)
ZONGULDAK ALAPLI HALLI İO-(2014-2015)
ZONGULDAK DEVREK 75.YIL CUMHURİYET İÖO-(2011-2012)
ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ DAĞLICA İO-OO-(2012-2013)
 
TOPLAM 351 OKUL
 
 
İMECE PROJESİ KAPSAMINDA ONARIMI DEVAM EDEN OKULLAR
 
 
ADANA SARIÇAM ÇAMLIK İO-(2018-2019)
(ADANA ÇUKUROVA ÜNİ.ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMLARI İLE)
 
TOPLAM 1 OKUL
 

 

 

Neler Yapıldı